„Spokój i radość są naszą prawdziwą Naturą!”

HappyNest Center – pierwsze takie Centrum Zajęć wzmacniających ciało, umysł i relacje z Bliskimi dla Dzieci, Nastolatków i Dorosłych w Polsce.

Wraz z zespołem wspaniałych, wykwalifikowanych Osób, towarzyszymy Małym i Dużym w radzeniu sobie ze stresem, w odkrywaniu spokoju umysłu, radości płynącej z wewnątrz i budowaniu wzmacniających relacji.


„HappyNest Center to miejsce z duszą, z historią. W 2017 roku wyburzyłam swój rodzinny, pokoleniowy dom, aby w jego miejscu postawić HappyNest Center – realizując marzenie, które jak wierzę, jest w Sercach nas wszystkich – marzenie społeczności wolnej od stresu i depresji, społeczności, w której Dzieci, Młodzież i Dorośli mogą swobodnie rozkwitać, w pełni realizując swój potencjał i radząc sobie z wyzwaniami dzisiejszych czasów.” – Magdalena, Założycielka.

Łącząc najlepszych specjalistów z obszarów rozwoju osobistego, zdrowia fizycznego, radzenia sobie ze stresem i rozwijania pasji stworzyliśmy wyjątkowe Miejsce, które aktywnie przyczynia się do poprawy jakości życia już ponad 300 Dzieci regularnie uczęszczających do HappyNest Center na zajęcia dodatkowe oraz wielu Dorosłych.

„Od 1 września 2022 do HappyNest Center dołącza wyjątkowe Przedszkole – Wioska HappyNest Center, z programem, misją i wartościami której można zapoznać się na tej stronie. W jakim celu przedszkole? Po 2 latach działania HappyNest i pozytywnych opiniach wielu zadowolonych Dzieci i Rodziców – zadałam sobie pytanie. A co gdyby te wartości, narzędzia i techniki oraz podejście do dzieci oparte na szacunku – przekazywać już od najmłodszych lat? Co gdybyśmy mieli realny wpływ na powołanie nowego pokolenia, zdolnego myśleć twórczo, asertywnie i odpowiedzialnie? Sądzę, że wiele może się wtedy zmienić. Dlatego osobiście podejmuję po raz kolejny tę odpowiedzialność i dołączam do HappyNest Center Przedszkole, w którym Twoje Dziecko czuje się jak w domu a rozwija skrzydła jak na Harvardzie. Oba te aspekty są dla mnie ważne – bliskościowe podejście oraz rozwój intelektualny i stworzenie warunków aby Twoje Dziecko mogło w pełni rozwijać swój potencjał. A Rodziców wspieramy poprzez warsztaty (Pozytywna Dyscyplina, NVC, techniki oddechowe i radzenie sobie ze stresem, wparcie w globalnym czytaniu i rozwoju inteligencji u Dzieci) oraz ciepłą umiejętność słuchania.”

Nie zapominamy także o Dorosłych 🙂 W naszym 500 m2 Centrum, na pierwszym i drugim piętrze prowadzimy zajęcia dodatkowe (dla Dzieci) i Dorosłych – Akademia Nauki, joga, capoeira, taniec, Kursy Technik Oddechowych i radzenia sobie ze stresem, 3-miesięczny Kurs biegłego czytania dla licealistów i dorosłych jak również masaże: ajurwedyjskie, powięziowe, Kobido twarzy, refleksologia, leczniczy fizjoterapeutyczny.

Budynek HappyNest Center

Filmik o HappyNest Center 🙂