Video - i dodajemy nowe 🙂

Poniżej obejrzysz video-opinie Rodziców, webinar o budowianiu w dzieciach postawy GROWTH MINDSET
oraz już wkrótce rozmowy video na wybrane tematy z Magdaleną, Założycielką HappyNest Center
i Przedszkola Bliskościowego Wioski HappyNest.
Tematy nadchodzących filmików to:
– Co wyróżnia nasze przedszkole?
– Waga globalnego czytania i programu Akademii Nauki
– Video-tour po HappyNest – obejrzyj relację z wnętrza

Zapoznaj się z ideą Wioski, podejściem Bliskościowym i łagodną adaptacją jaka czeka na Twoje Dziecko w Wiosce HappyNest.

Opinie Rodziców Dzieci w wieku przedszkolnym o HappyNest Center :). Joanna, mama Adasia i Gabrysi oraz Michał, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Zamieniu tata Ksawerego i Kuby.

Założycielka HappyNest, Magdalena, o Centrum Zajęć HappyNest Center

Olga Woj o budowaniu w dzieciach postawy GROWTH MINDSET
– również ten filar Akademii Nauki, Centrum Badań Edukacyjnych z ponad 20-letnim stażem, stosujemy na codzień w Wiosce HappyNest!

Odtwórz wideo