Rodzice o nas

Zapoznaj się z ideą Wioski, podejściem Bliskościowym i łagodną adaptacją jaka czeka na Twoje Dziecko w Wiosce HappyNest.

Opinie Rodziców Dzieci w wieku przedszkolnym o HappyNest Center :). Joanna, mama Adasia i Gabrysi oraz Michał, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Zamieniu tata Ksawerego i Kuby.

Opinie pisemne naszych Rodziców 🙂

"Nasz Oliwier chodzi do HappyNest Center na cotygodniowe zajęcia Akademii Nauki. Nie pamiętam, żeby moje Dziecko szło na jakiekolwiek inne zajęcia, poza sportem, z takim entuzjazmem, a wychodziło z jeszcze większym! To dla mnie ogromne wsparcie i bezcenna świadomość, że w efektywny sposób rozwija swoje kompetencje uczenia się, uczy się odpowiedzialności, empatii. Dziękuję. Sam pyta czy wraca za rok i kiedy startują zapisy na półkolonie! (smiech)"

Justyna Załęska, Właścicielka Restauracji Wilanowska 25 w Józefosławiu Tweet

"Obie dziewczynki uwielbiają przychodzić do HappyNest Center. Zauważyłam znaczący postęp w ich czytaniu, zapamiętywaniu i koncentracji. Stały się także śmielsze i bardziej otwarte niż wcześniej. Wielkie dzięki dla wspanialej trenerki oraz Magdzie za Kurs Technik Oddechowych, na którym byliśmy juz obydwoje z mężem. Mniej się stresuje, mam większy spokój, fokus, lepiej śpię, i z 4 filiżanek kawy dziennie pije teraz tylko 1 ! Tyle energii daje mi oddech i technika, którą poznałam na kursie. Uważam to za ogromny sukces!"

"Mamy dwoje Dzieci – Oliwiera i Igora. Przygoda z HappyNest Center i programem Akademia Nauki dla Oliviera ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi była dla nas dużą niewiadomą, ale okazała się strzałem w dziesiątkę. Były to jedyne z jego wielu zajęć dodatkowych, na które zawsze czekał z niecierpliwością i z których najczęściej wychodził ostatni 🙂 Rozwinął na nich swoje kompetencje społeczne oraz pierwszy raz doświadczył wyciszających technik oddechowych. Igor natomiast, początkowo do zajęć podchodził z dystansem, jednak z każdymi kolejnymi przełamywał swoje bariery i z coraz większym entuzjazmem uczęszczał na zajęcia. Poprawiła się jego koncentracja, otwartość oraz wyraźnie szybkość i płynność czytania, zauważona przez pedagogów szkolnych 🙂 Z pełną odpowiedzialnością polecamy Happinest Center jako miejsce przyjazne dzieciom, w którym naprawdę mogą rozwijać się na różnych płaszczyznach w przemiłej i pozytywnej energetycznie atmosferze! 🙂"